Xerox Fuser Unit for D136 D95A D110 D125 2.27kg
Xerox Fuser Unit for D136 D95A D110 D125 2.27kg
Upgrade your Xerox printer with this reliable fuser unit, designed to enhance your printing performance.
Ideal for high-volume environments, this fuser works seamlessly with various Xerox models, ensuring that your prints come out crisp and clear every time.
- Compatible with Xerox D136, D95A, D110, D125, ED95A, RD125
- Designed for PrimeLink B9100 Series Production
- Weight: 2.27 kg
- Dimensions: 228.6 mm x 304.8 mm
Available stock: 8
Couldn't load pickup availability
-
Estimated delivery: May 31 - Jun 04
Share this product
Infomations
Infomations
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Xerox D136, Xerox D95A/D110/D125, Xerox ED95A/RD125, Xerox PrimeLink B9100 Series Production Press Photos |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2.27 kg |
| Width | 228.6 mm |
| Depth | 304.8 mm |
| Height | 127 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |

