Compulocks TCDP01830IPMSB tablet security enclosure
Compulocks TCDP01830IPMSB tablet security enclosure
1 people are viewing this product
Regular price
$214.33 USD
Sale price
$214.33 USD
Regular price
$242.19 USD
Shipping calculated at checkout.
Compulocks iPad mini 8.3\" Space Enclosure Tilting Stand 8\" Black, 21.1 cm (8.3\"), Apple, iPad Mini (6th gen.) | 8.3\" | 2021 | A2568 iPad Mini (7th gen.) | 8.3\" | 2024 | A2995, A2996, 21.1 cm (8.3\"), Black, Aluminium
Available stock: 215
Couldn't load pickup availability
-
Estimated delivery: Jun 05 - Jun 09
Share this product
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Minimum screen size | 21.1 cm (8.3") |
| Maximum screen size | 21.1 cm (8.3") |
| Product colour | Black |
| Material | Aluminium |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | iPad Mini (6th gen.) | 8.3" | 2021 | A2568 iPad Mini (7th gen.) | 8.3" | 2024 | A2995, A2996 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Cable management | Yes |
| Height adjustment | No |
| Packaging content | |
| Number of keys included | 2 pc(s) |
| Manual | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |

