Compulocks 111W209IPDSW tablet security enclosure
Compulocks 111W209IPDSW tablet security enclosure
1 people are viewing this product
Regular price
$140.40 USD
Sale price
$140.40 USD
Regular price
$171.29 USD
Shipping calculated at checkout.
Compulocks iPad 10.9\" 10th Gen Space Enclosure Core Counter Stand or Wall Mount White, 27.7 cm (10.9\"), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, White, Aluminium, Steel, Key
Available stock: 190
Couldn't load pickup availability
-
Estimated delivery: May 31 - Jun 04
Share this product
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size | 27.7 cm (10.9") |
| Product colour | White |
| Material | Aluminium, Steel |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Lock type | Key |
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Cable management | Yes |
| Tilt adjustment | No |
| Country of origin | Israel |
| Weight & dimensions | |
| Width | 309.6 mm |
| Depth | 121.4 mm |
| Height | 171.6 mm |
| Weight | 1.52 kg |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 8301500000 |

