Xerox Black Toner Cartridge 106R04065 18900 Pages
Xerox Black Toner Cartridge 106R04065 18900 Pages
Experience reliable printing performance with the Xerox Black Toner Cartridge 106R04065. Designed for high-volume printing, this toner cartridge delivers up to 18,900 pages, making it ideal for homes and offices that demand quality and efficiency.
Enhance your printing experience with crisp, professional-quality documents. The Xerox toner ensures consistent results page after page, so you can focus on your work without interruptions.
- Brand: Xerox
- Color: Black
- Page Yield: 18,900 pages
- Quantity: 1 cartridge
Available stock: 1
Couldn't load pickup availability
-
Estimated delivery: May 31 - Jun 04
Share this product
Infomations
Infomations
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | VersaLink C9000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 18900 pages |
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Xerox |
| Packaging data | |
| Package width | 461 mm |
| Package depth | 86 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 589 g |
| Package type | Box |

