Xerox C410SP3 warranty/support extension
Xerox C410SP3 warranty/support extension
1 people are viewing this product
Regular price
£202.76 GBP
Sale price
£202.76 GBP
Regular price
£277.78 GBP
Shipping calculated at checkout.
Xerox 2-Year Extended On Site Service (Total 3-Years On Site When Combined With 1-Year Warranty) Available During First 90-Days Of Product Ownership, 2 year(s), On-site
Available stock: 1
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Type | On-site |
| Number of years | 2 year(s) |
| On-site support | Yes |
| Country of origin | Netherlands |
| Compatibility | Xerox C410 |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 165 mm |
| Package depth | 230 mm |
| Package height | 10 mm |

