Xerox 106R01535 toner cartridge
Xerox 106R01535 toner cartridge
1 people are viewing this product
Regular price
£388.39 GBP
Sale price
£388.39 GBP
Regular price
£485.49 GBP
Shipping calculated at checkout.
Xerox Genuine Phaser® 4622, Phaser™ 4600/4620 Toner Cartridge - 106R01535, 30000 pages, Black, 1 pc(s)
Available stock: 3
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Phaser 4600/4620 Phaser 4622 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 30000 pages |
| Type | Original |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black, Brown |
| Country of origin | Netherlands |
| Packaging data | |
| Package length | 41.1 cm |
| Package width | 228.6 mm |
| Package depth | 425.4 mm |
| Package height | 203.2 mm |
| Package weight | 1.81 kg |
| Other features | |
| Print technology | Laser printing |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Logistics data | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |

