USB Table Microphone HP Poly Studio X50/X52/X70 Black Compact Design
USB Table Microphone HP Poly Studio X50/X52/X70 Black Compact Design
Enhance your communication experience with the HP Poly Studio USB Table Microphone, designed for clarity and ease of use.
Whether you're in a meeting or hosting a webinar, this compact microphone ensures you're heard clearly, making it ideal for remote work and collaboration.
- Model: Poly Studio X50/X52/X70
- Compact dimensions: 143.1 mm x 124.1 mm x 26.6 mm
- Lightweight at only 80 g
- Elegant black finish
Available stock: 74
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
No information available.
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 143.1 mm |
| Depth | 124.1 mm |
| Height | 26.6 mm |
| Weight | 80 g |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Country of origin | Laos |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |

