Case Logic LAPS-113 Black
Case Logic LAPS-113 Black
1 people are viewing this product
Regular price
£20.37 GBP
Sale price
£20.37 GBP
Regular price
£24.24 GBP
Shipping calculated at checkout.
Case Logic 13.3\" Laptop and MacBook Sleeve, Sleeve case, 33.8 cm (13.3\"), 170 g
Available stock: 10
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 33.8 cm (13.3") |
| Case type | Sleeve case |
| Material | EVA (Ethylene Vinyl Acetate) |
| Product main colour | Black |
| Brand compatibility | Any brand |
| Country of origin | Vietnam |
| Quantity | 1 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 356 mm |
| Depth | 28 mm |
| Height | 254 mm |
| Weight | 170 g |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 330 x 28 x 231 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |

