Canon 2311B019 photo paper
Canon 2311B019 photo paper
1 people are viewing this product
Regular price
£11.55 GBP
Sale price
£11.55 GBP
Regular price
£14.09 GBP
Shipping calculated at checkout.
Canon PP-201 Glossy II Photo Paper Plus A4 - 20 Sheets, Gloss, 260 g/m², A4, White, 20 sheets, - Bubble Jet: BJC 8200 Photo, i250, i320, i350, i450, i455, i470D, i475D, i550, i560, i6500, i70,...
Available stock: 3
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Paper size | A4 |
| Product colour | White |
| Finish type | Gloss |
| Media weight | 260 g/m² |
| Sheets per pack | 20 sheets |
| Compatible products | - Bubble Jet: BJC 8200 Photo, i250, i320, i350, i450, i455, i470D, i475D, i550, i560, i6500, i70, i80, i850, i860, i865, i90, i905, i905D, i9100, i950, i960, i965, i990, i9900, i9950, S200, S200X, S300, S330 PHOTO, S500, S520, S530D, S600, S630, S6300, S750, S800, S820, S820D, S830D, S900, S9000 - Bubble Jet SMARTBASE: MP360, MP370, MP390, MP700 Photo, MP730 Photo, MPC190, MPC200 Photo - PIXMA: IP1500, IP1600, IP2000, IP2200, IP2700, IP3000, iP4000, iP4000R, iP4200, iP5000, iP5200, iP5200R, iP6000D, iP6210D, iP6220D, iP6600D, iP8500, iX4000, MP110, MP130, MP150, MP170, MP450, MP500, MP680, MP700, MP750, MP780, MP800, MX340, MX350 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 210 mm |
| Height | 297 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 37032000 |

