Apple MDRV4ZM/A Smart Wearable Accessories
Apple MDRV4ZM/A Smart Wearable Accessories
1 people are viewing this product
Regular price
£37.01 GBP
Sale price
£37.01 GBP
Regular price
£41.82 GBP
Shipping calculated at checkout.
Apple MDRV4ZM/A, Band, Smartwatch, Purple, Apple, Apple Watch Models 38mm 40mm 41mm, Fluoroelastomer
Available stock: 10
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Band |
| Compatible device type | Smartwatch |
| Product colour | Purple |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | Apple Watch Models 38mm 40mm 41mm |
| Material | Fluoroelastomer |
| Band size | M/L |
| Weight & dimensions | |
| Wrist size range | 150 - 200 mm |
| Package width | 76 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Package height | 12.5 mm |
| Package weight | 74 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |

