Apple Magic Keyboard
Apple Magic Keyboard
1 people are viewing this product
Regular price
£266.49 GBP
Sale price
£266.49 GBP
Regular price
£317.12 GBP
Shipping calculated at checkout.
Apple Magic Keyboard, QWERTY, Spanish, Trackpad, Scissor key switch, Apple, iPad Air 13\" (M3) iPad Air 13\" (M2)
Available stock: 2
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Keyboard | |
|---|---|
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard language | Spanish |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Pointing device | Trackpad |
| Numeric keypad | No |
| Multimedia keys | Yes |
| Performance | |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | iPad Air 13" (M3) iPad Air 13" (M2) |
| Product colour | White |
| Maximum screen size | 33 cm (13") |
| Cover | Yes |
| Backlight | No |
| Power | |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 248 mm |
| Package depth | 304 mm |
| Package height | 27 mm |
| Package weight | 1.27 kg |

