Apple HomePod mini
Apple HomePod mini
1 people are viewing this product
Regular price
£89.33 GBP
Sale price
£89.33 GBP
Regular price
£98.26 GBP
Shipping calculated at checkout.
Apple HomePod mini - Orange, Apple Siri, Round, Orange, Full range, Touch, Apple Music, TuneIn
Available stock: 10
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Virtual assistant | Apple Siri |
| Shape | Round |
| Product colour | Orange |
| Voice control | Yes |
| Audio | |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Speaker type | Full range |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 4 |
| Volume control | Touch |
| Music apps | Apple Music, TuneIn |
| Ports & interfaces | |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Power | |
| Power source type | AC |
| Weight & dimensions | |
| Width | 97.9 mm |
| Depth | 97.9 mm |
| Height | 84.3 mm |
| Weight | 345 g |
| Packaging content | |
| AC adapter included | Yes |

