APC NBPD0175 rack accessory
APC NBPD0175 rack accessory
1 people are viewing this product
Regular price
£506.74 GBP
Sale price
£506.74 GBP
Regular price
£587.82 GBP
Shipping calculated at checkout.
APC Rack Access, Pod, NetBotz, 175 Physical Security, Access pod, Black, 1 pc(s), 340 g
Available stock: 10
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Type | Access pod |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -15 - 65 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Certification | FCC, ICES |
| Compatibility | APC NBHN125, NBHN1356 |
| Power | |
| Power source | DC |
| Input voltage | 24 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 95.5 mm |
| Depth | 74.7 mm |
| Height | 44.2 mm |
| Weight | 340 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 237.5 mm |
| Package depth | 144.5 mm |
| Package height | 81 mm |
| Package weight | 700 g |
| Technical details | |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | CE |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |

