APC KVM-LCDMOUNT mounting kit
APC KVM-LCDMOUNT mounting kit
1 people are viewing this product
Regular price
£53.51 GBP
Sale price
£53.51 GBP
Regular price
£65.28 GBP
Shipping calculated at checkout.
APC KVM 2G, LCD Rear Mounting Kit, Black
Available stock: 2
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Mounting | 1U |
| Packaging net weight | 235 kg |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 280 g |
| Width | 229 mm |
| Depth | 41 mm |
| Height | 32 mm |
| Packaging data | |
| Package depth | 60 mm |
| Package height | 50 mm |

