006R03689 toner cartridge
006R03689 toner cartridge
1 people are viewing this product
Regular price
£18.85 GBP
Sale price
£18.85 GBP
Regular price
£25.26 GBP
Shipping calculated at checkout.
Everyday™ Cyan Toner by compatible with HP 201A (CF401A), Standard capacity, 1400 pages, 1400 pages, Cyan, 1 pc(s)
Available stock: 10
-
Estimated delivery: May 30 - Jun 03
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HP Color LaserJet Pro M274|HP Color LaserJet Pro M277|HP Color LaserJet Pro M252 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 1400 pages |
| Colour toner page yield | 1400 pages |
| Type | Compatible |
| Printing colours | Cyan |
| Brand compatibility | HP |
| Supply type | Single pack |
| OEM code | CF401A |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Width | 110 mm |
| Depth | 320 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 760 g |
| Packaging data | |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 320 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 725.7 g |
| Other features | |
| Print technology | Laser printing |
| Logistics data | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |

