TP-Link UH400 interface hub
TP-Link UH400 interface hub
1 people are viewing this product
Regular price
€11,68 EUR
Sale price
€11,68 EUR
Regular price
€16,00 EUR
Shipping calculated at checkout.
TP-Link UH400, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 5000 Mbit/s, Black, 71 mm, 71 mm
Available stock: 16
-
Estimated delivery: Jun 05 - Jun 09
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Ports quantity | 4 |
| Features | |
| Data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 71 mm |
| Depth | 71 mm |
| Height | 16.6 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |

