Targus VersaVu
Targus VersaVu
1 people are viewing this product
Regular price
€21,63 EUR
Sale price
€21,63 EUR
Regular price
€25,74 EUR
Shipping calculated at checkout.
Targus VersaVu, Folio, Apple, 10.9\" iPad (10th Gen), 27.7 cm (10.9\"), 344.7 g
Available stock: 49
-
Estimated delivery: Jun 04 - Jun 08
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | 10.9" iPad (10th Gen) |
| Maximum screen size | 27.7 cm (10.9") |
| Case type | Folio |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Product main colour | Transparent |
| Brand compatibility | Apple |
| Closure type | Flap closure |
| Built-in speaker(s) | No |
| Stand mode | Yes |
| Protection features | Shock resistant |
| Battery | |
| Built-in battery | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 251.4 mm |
| Depth | 12.9 mm |
| Height | 200.6 mm |
| Weight | 344.7 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |

